Avgangsklasser ved Mælan skole

1.rekke Bjarne Beversmark, Åge Dypvik, Olv Sagmyr, Åge B. Frengen, Ragnhild Kjøsen, Per Frengen, Bjørn Audun Småvik, Anton Norvik, Dagfinn Rødsjø 2.rekke Marvel Småvik, Herdis Brevik, Tove Waclawczyk, Inga Stormo, Brymhild Slotten, Turid Haugen, Sonja Bredesen Randi Aune. 3 rekke. Bodil Grandal, Gerd Unni Thorseth 4.rekke Anne Rønning, Liv Seljestad, 5. rekke John Magnus Aas, Brita Bjørvik, Per Buøy, Carl B. Johanesen, Arne Beversmark, Helge Skarsvåg, Grethe Widerø, Jomar Bjerke
1.rekke: Roy Bjerken, Harry Antonsen, Mona Sønderengen, Liv Askim, Brit Elin Dypvik, Grete Rødsjø, Edgar Rødsjø, Stig Haugen, Halgeir O. Monsvoll. 2.rekke: Gisl Dypvik. Viktor Langeland, Kjell Endre Lillemo, Bodil Tokstad, Nancy E. Bredesen, Heidi Drilen, Terje Røstvold, Ketil Tokstad. 3.rekke: Bjørn Snåsøy, Halvar Rødsjø. 4.rekke: Anne Rønning, Alf Sørensen, Rigmor Lund, Grete Widerø. 5.rekke: Helge Skarsvåg, Paul Thorseth, Brita Bjørkvik, John Magnus Aas, John K. Dinesen, Arne Beversmark, Per Buøy, Solveig Myran, Edel Vangen
1. rekke: John Dinesen, Idar Bredesen, Kåre Bjørkvik, Geir B. Larsen, Knut Olav Dypvik, Bård Bjørkvik, Arne Slotten, Eilif Skoglund. 2. rekke: Karin Larsen, Lena S. Hammern, Ann Kristin Fiksdal, Bent Tokstad, Odd H. Frengen, Lars Dahlen, Einar D. Alseth Siv J. Stormo. 3. rekke: Alf Sørensen, Edel Kroken. 4. rekke: Anne Rønning, Paul Thorseth, Rigmor Lund, Grete Hernesvold. 5. rekke: Brita Bjørkvik, Helge Skarsvåg, John Magnus Aas, John Kjell Dinesen, Arne Beversmark, Per Buøy, Solveig Myran.
1. rekke: Geir Fiksdal, Geir Småvik, Loyd Fiksdal, Trond Sagmyr, Atle E. Langeland, Oddbjørn Rønning, Ivar Rødsjø Jan Steen. 2. Rekke: Helge Lillemo, Jomar Bredesen, Oddrun Lie, Gunn H. Berget, Karl I. Frengen, Arnt Bjørkvik, Roger Fiksdal. 3. rekke: Gunn Eidsaune Heidi Kvalvik, Heidi Fenstad, Brit Moholt. 4. rekke: Karl Walstad, Anne Rønning, Edel Kroken, Ingrid Stræte Hemming. 5. rekke: Rigmor Lund, Helge Skarsvåg, Paul Thorseth, John M. Aas, John Kjell Dinesen, Arne Beversmark, Solveig Myran, Brita Bjørkvik.

1. rekke: Roy Fiksdal, Tommy Bjerken, Jonny Kristiansen, Tore Frengen, Kenneth Slotten, Trond Flenstad, Terje Bredesen, John Birger Monsen, Evald Fransen. 2. rekke: Palmar Rødsjø, Kristin Tokstad, Dagny Larsen, Borghild L Snåsøy, Rita Eidsaune, Asbjørg Monsen, Anne Lise Skoglund, Atle E. Aunhaug. 3. rekke: Bodil Larsen, Anne Barbro Bjørkvik. 4. rekke: Maj Wencke Aas, Bent Aas, Solveig Myran, Edel Kroken. 5. rekke: Karl Walstad, Liv Seljestad, John Magnus Aas, Paul Thorseth, John Kjell Dinesen, Helge Skarsvåg, Arne Beversmark, Brita Bjørkvik, Ellen Hårberg.
1. rekke: Snorre Berget, Endre J. Stormo, Anne Berit Dypvik, Karl Gunnar Moholt, Kjell Gunnar Fenstad, Trude Småvik, Hege Nordsether, Olav Steen. 2. rekke: Tone Alseth, May W. Aas, Liv Seljestad, Linda M. Vavik. 3. rekke: Solveig Myran, Bent Aas, Rigmor Lund, Edel Kroken. 4. rekke: Alf Sørensen, John Magnus Aas, Paul Thorseth, John Kjell Dinesen, Arne Beversmark, Brita Bjørkvik, Ellen Hårberg.
1. rekke: Ole A. Haugen, Torleif Skjærvik, Robert Fiksdal, Arnt Ivar Skoglund, Kåre Dypvik, Steven Fiksdal, Kjell Larsen, John A. Monsen, Magnar Mælan. 2. rekke: Torunn Angel, Heidi Monsen, Marvin Enebakk, Mariann Tokstad, Hilde Fiksdal, Mariann Berget, Tove Bjerken, Gro Vorpvik, Petter K. Frengen. 3. rekke: Kirsti Lillemo, Liv Seljestad, Alf Sørensen, Randi Winsjansen. 4. rekke: May W. Aas, Helge Skarsvåg, Edel Kroken, Ellen Hårberg. 5. rekke: Brita Bjørkvik, Paul Thorseth, John Magnus Aas, John Kjell Dinesen, Bent Aas, Rigmor Lund, Solveig Myran, Arne Beversmark.
1. rekke: Erlend Hammern, Rune Dypvik, Roy Dypvik, Levi Rødsjø, Eva Monsen, Vidar Børmark Kurt Fiksdal Knut E. Gundersen, Steinar Moholt. 2. rekke: Kristin Gjølgali, Gunn E. Larsen Bente Dypvik, Suna Småvik, Anne M. Sund, Mary-Ann Husby, Trude Hveding, Maj Brit Fenstad, Kirsten Frengen. 3. rekke: Ann-Gerd Johnsen, Edel Kroken. 4. rekke: Liv Seljestad, Solveig Myran, Ellen Hårberg. 5. rekke: Brita Bjørkvik, Paul Thorseth, Arne Beversmark, May W. Aas, John Kjell Dinesen, John Magnus Aas, Bent Aas, Helge Skarsvåg, Alf Sørensen.
1. rekke: Tore Otterstad, Jan K. Fenstad, Dag Arne Rødsjø, Jon K. Ramsvik, Kjetil Stormo, Rune Rødsjø, Olav Langeland, Lars Vorpvik, Arve Turbekmo. 2. rekke: Kjell Morten Hubakk, Håvard Husby, Harald Jansen, Elin Winsjansen, Nina Larsen, Ann-Brit Pedersen, Vivian Fiksdal, Arild Dinesen, Frode H. Skjærvik. 3. rekke: Marit Beversmark, Turid Snåsøy, Anne M. Husby, Inger J. Dalemo, Liss Enebakk, Torill Aune, Anne G. Sagmoen, Liv Seljestad. 4.rekke: Helga Haugen, Paul Thorseth, Solveig Myran. 5. rekke: Berit Jenssen, Alf Sørensen, Brita Bjørkvik, John M. Aas, John Kjell Dinesen, Helge Skarsvåg, Maj W. Aas, Bent Aas, Arne Beversmark.
1. rekke: Erling K. Pedersen, Trond Stormo, Oskar Småvik, Grethe Husby, Bente Haugen, Olaug I. Stjern, Siri Vorpvik, Kay Enebakk, Jan E. Børmark. 2. rekke: Randi Ersøybakk, Anne-Lise Aas, Sven Erik Rise, Bodil Sund. 3. rekke: Edel Kroken, Solveig Myran, Lovise Husby, Ellen Hårberg. 4. rekke: Arne Beversmark, Helge Skarsvåg, Bent Aas, John M. Aas, John K. Dinesen, Maj W. Aas, Alf Sørensen, Liv Seljestad, Paul Thorseth.
1. rekke: Arve Stormo, Audun F. Husby, Tommy Engan, Tor Einar Fenstad, Martin Myran, Trond Fiksdal, Bjørnar Bjørkvik, Kurt E. Dalemo, Viggo Ersøybakk. 2. rekke: Ruth Gjølgali, Eva Berget, Liv N. Husby, Elin Husby, Bente Eidsaune, Gudrun C. Monsvoll, Bente Pedersen, Trude Stormo, Monica Sørgård. 3. rekke: Brit H. Bjørnerås, Anne-Lise Aas, Paul Thorseth, Torunn Winsjansen. 4. rekke: Edel Kroken, Liv Seljestad, Lovise Husby, Ellen Hårberg. 5. rekke: Arne Beversmark, Helge Skarsvåg, Bent Aas, John M. Aas, John K. Dinesen, Maj W. Aas, Alf Sørensen, Helga Haugen, Solveig Myran.
1. rekke: Eivind Myklebust, Fred-Eirik Isaksen, Jan-Egil Husby, Bjørn Steen, Tone O. Langeland, Jan-E. Sørensen, Tore Husby, Georg Larsen, Ingar Ersøybakk. 2. rekke: Laila Engan, Gerd J. Husby, Toini Knutsen, Vibeke Bromstad, Sofie J. Skoglund, Inger Haugen, Vivi-Ann Tøndervik, Kristin Simonsen, Sonja Rødsjø, Anne G. Moholt. 3. rekke: Anne K. Hubakk, Arne Beversmark, Liv Seljestad, Bente K. Hammeren. 4. rekke: Edel Kroken, Unni Fylling, Maj W. Aas, Ellen Hårberg. 5. rekke: Paul Thorseth, Helge Skarsvåg, Bent Aas John M. Aas, John K. Dinesen, Alf Sørensen, Helga Haugen, Lovise Husby Anne Sørum.
1. rekke: Hugo Fiksdal, Stig Husby, Roar Kristiansen, Kai Bjerken, Jan Arne Aune, Edmund Aune, Ken Enebakk, Roar Haugen, Ole Ragnar Leistad. 2. rekke: Tore Stormo, Trond M. Thorseth, Lena Knutsen, Merete Lillemo, Berit-Anna Larsen, Kristin K. Eidsaune, Anne Aune, Frank Sørgård, Vidar Moholt. 3. rekke: Ruth Røsjø, Mari E. Skjærvik, Eva Steinkjer, Solveig Myran, Anne K. Nygård, Harriet Nordberg. 4. rekke: Helga Haugen, Helge Skarsvåg, Lovise Husby, Liv Seljestad. 5. rekke: Edel Kroken, Arne Beversmark, Bent Aas, John M. Aas, John K. Dinesen, Maj W. Aas, Unni Fylling, Paul Thorseth, Ellen Hårberg.
1. rekke: Jon A. Fenstad, Åsmund Myklebust, Yngve Rødsjø, Roger S. Moe, Odd Joar Jansen, Jan A. Monsen, Rune Mælan, Roger Sørensen, Gaute Vorpvik, Ted Are Isaksen. 2. rekke: Wanja Småvik, Lena Småvik, Aina Enebakk, Unni Pedersen, Hilde Haugen, Gøril Aas, Roar Husby, Irja H. Hammern, Sissel Nesset, Liv C. Hauge. 3. rekke: Tove Stormo, Solvor Husby, Grete Nesset, Anne Tøndervik, Mona Sund, Laila Monsen. 4. rekke: Anne M. Ratvik, Edel Kroken, Monika Rødsjø, Eva Steinkjer, Unni Fylling. 5. rekke: Liv Seljestad, Lovise Husby, Solveig Myran, Paul Thorseth, John K. Dinesen, John M. Aas, Maj W. Aas, Bent Aas, Ellen Hårberg, Helge Skarsvåg.
1. rekke: Mads Enebakk, Vidar Røsjø, Ståle Husby, Terje Turbekmo, Hans E. Bromstad, Inge Aune, Knut Myran, Eskild Kristiansen. 2. rekke: Tage Sagmyr, Johan A. Bjørkvik, Annikken Isaksen, Kristin Steinsvik, Bodil Hårstad, Ester Skoglund, Tone Aas, Hege Sørgård. 3. rekke: Turid U. Frengen, Randi Winsjansen, Edel Kroken, Grethe Kristiansen. 4. rekke: Lovise Husby, Audun Haugerø, Liv Seljestad, Paul Thorseth. 5. rekke: Helga Haugen, Bent Aas, John M. Aas, John K. Dinesen, Maj W. Aas, Unni Fylling, Ellen Hårberg, Helge Skarsvåg.
5. Rekke: Jorunn Pedersen, Helga Haugen, Lillian Søraas, Unni Fylling, John K. Dinesen, John M. Aas, Jan Ivar Øyan, Paul Thorseth, Edel Kroken
4. Rekke: Birgit Engene, Didrik Frengen, Liv Seljestad, Lise Husby, Ellen Hårberg, Kai-Ove Finvold
3. Rekke: Vivian Rødsjø, Karin Aune, Ann K. Moe, Nina Adolfsen, Laila Moholt, Kate Rødsjøsæter
2. Rekke: Livard Bjørkvik, Berit Aune, Therese Mossing, Turid Turbekmo, Lillian Turbekmo, Anne-Karin Storsve, Anne M. Rødsjø, Ellinor Rødsjø, Ronny Enebakk
1. Rekke: Robert Bjørkvik, Håvard E. Hubakk, Vegard Stormo, Steinar Aas, John A. Winsjansen, Raymond T. Remso, Geir Ole Gjølgali, Carl B. Todal, Torbjørn Aune

1. Rekke: Frode Hellesvik, Vidar Sørgård, Kjell Inge Breivold, Stig Tøndervik, Ronny Bratland, Audun Frode Husby, Ruth-Ester Winsjansen, Hege E. Koteng
2. Rekke: Asbjørn Røberg, Helga Haugen, Jorunn Pedersen, Anne Lise Winsjansen, Toril Sønderengen, Lena Engan, Anita Nesset, Mari J. Refsnes
3. Rekke: Kjell O. Vikan, Liv Vikan, Ellen Hårberg, Lise Husby
4. Rekke: Liv Seljestad, Didrik Frengen, Unni Fylling, John K. Dinesen, John M. Aas, Kai-Ove Finvold, Paul Thorseth Edel Kroken
1. rekke: Terje Stormo, Kurt Rødsjø, Jan Audun Rødsjø, Hugo Rødsjø, Terje K. Aune, Vidar Tøndervik, Erik Adolfsen, Frode Moe, Jon Einer Sollie. 2. rekke: Ronald Remso, Magni I. Rabben, Sølvi Mælan, Svanhild Monsen, Karin B. Aune, Janicke Nesset, Anne E. Rødsjø, Birgitte Rødsjø, Hilde S. Bredesen 3. rekke: Helga Haugen, Liv Seljestad, Didrik Frengen, Paul Thorseth, Lovise Husby, Edel Kroken. 5. rekke: Jorunn Pedersen, Solveig Wilhelmsen, Asbjørn Rødberg, Unni Fylling John K. Dinesen, Alf Sørensen, John M. Aas, Ellen Hårberg, Kai -Ove Finvold.
1. rekke: Thomas W. Riis, Svein Erik Aune, Gisle Aune, Runar Angell, Henning Aas, Per A. Hårberg, Kjell A. Rødsjø, Ketil Bjørkvik. 2. rekke: Helga Haugen, Roger Langeland, Sonja K. Rabben, Veronica Rødsjø, Ragnhild Husby, Jane Haugen, Thomas Winsjansen, Fredrik Aakvik, 3. rekke: Asbjørn Rødberg, Lovise Husby, Ellen Hårberg, Edel Kroken, Paul Thorseth. 4. rekke: Jorunn Pedersen, Didrik Frengen, Solveig Wilhelmsen, Liv Seljestad, John K. Dinesen, Karl Sydskjør, John Magnus Aas, Kai Ove Finvold
1. rekke: Ståle Koteng, Jan Å. Kvalvik, Arne Jonny Rødsjø, Veronika B. Aune, Monica Fiksdal, Anita Turbækmo, Roy Eidsaune, Jan T. Moe. 2. rekke: Line Rødsjø, Aase Mælan, Lena Hasselvold, Ingeborg Refsnes, Aina Rødsjø, Monica Hubakk, Laila Bjørkvik, Unni Rødsjø, Kirsti Veding, 3. rekke: Lise Husby, Asbjørn Rødberg, Solveig Wilhelmsen, Ellen Hårberg, Edel Kroken. 4. rekke: Jorunn Pedersen, Helga Haugen, Didrik Frengen, Liv Seljestad, John K. Dinesen, Karl Sydskjør, John Magnus Aas, Kai Ove Finvold, Paul Thorseth.
1993. Klassebildet fra 9. klasse mangler. (Er det noen som har det?)
1. rekke: May Liss Kristiansen, Gunn Heidi Husby, Audun Aune, Vidar Hellesvik, Kyrre Rødsjøsæter. 2. Rekke: Trude Svenning, Rune Sørgård, Terje Normann, Camilla Rødsjø.
1. rekke: Roy Mindor Småvik, Liv Anne Sollie, Bente Mælan, Hege Svenning, Beathe K. Besholm, Øystein Hårberg, Kent Hugo Småvik, Tommy Sagmyr. 2. rekke: Heddy Brattland, Ellinor Stormo, Sissel Langeland, Tove Winsjansen, Robert Rødsjø, Lars Erik Hårberg. 3. rekke: Liv Seljestad, Ingrid Bach, Marit Moe Nilsen, Jon Westvik, Ingjerd A. Steen. 4. rekke: Ellen Hårberg, Lise Husby, Didrik Frengen, John K. Dinesen, John Magnus Aas, Edel Kroken, Margit Løften, Paul Thorseth.
1. rekke: Morten Antonsen, Kent A. Walseth, Eirik Aune, Olav Hårberg, Siv Anne Refsnes, Trine Aakvik, Asle Sørensen. 2. rekke: Monica Skogstad, Ingrid Bach, Marit Moe Nilsen, Margunn Husby, 3. rekke: Lise Husby, Ellen Hårberg, Edel Kroken, Jon Westvik. 4. rekke: Karin Bue, Liv Seljestad, Didrik Frengen, John K. Dinesen, John Magnus Aas, Margit Løften, Paul Thorseth.
1. rekke: Ronny Eidsaune, Jon Sverre Hårberg, Michael A. Rødsjø, Robert Rosø, Tom Ulrik Engvik, Frank V. Besholm. 2.rekke:Maria T. Isaksen, Ellen Hårberg, Edel Kroken, Karin E. Fiksdal. 3. rekke: Lise Husby, Berit Jøssing, Ellinor Bustad, Lillian Sørås. 4. rekke: Didrik Frengen, Ingrid Bach, Liv Seljestad, John K. Dinesen, John Magnus Aas, Margit Løften, Jon Westvik.
1. rekke: Thomas H. Husby (feil på bildet), Runar Bremvåg (feil på bildet), Kent T. Skogstad, Petter Mælan, Brit L. Husby, Ingun H. Bredesen, Marita Dypvik, Vegard Bjørkvik. 2. rekke: Ellen M. Riis, Berit Jøssing, Astrid Wilmann, John Westvik, Wenche Frandsen. 3. rekke: Kari Anne Langmo, Lise Husby, Karin Bue, Lillian Sørås. 4. rekke: Ingrid Bach, Ellen Hårberg, Didrik Frengen, Liv Seljestad, John K. Dinesen, John Magnus Aas, Edel Kroken, Alf Åge Toftner
1. rekke: Yngvar Tokstad, Hanne Adolfsen, Berit Nesset, Marthe H. Småvik, Linn M. Moe, Dag A. Isaksen, Sindre Hasselvold, Børge Refsnes. 2. rekke: Linda Klefstad, Arnhild Brandhaug, Grethe M. Olsen, Arnulv Bergstrøm, Narve Langmo, Janne Skogstad. 3. rekke: Lars Torp, Svein A. Bratli, Jørund Grut, Gro Vorpvik, John Westvik. 4. rekke: Lise Husby, Ellen Hårberg, Didrik Frengen, Liv Seljestad, John K. Dinesen, John Magnus Aas, Edel Kroken, Alf Åge Toftner
1. rekke: Øystein Aune, Jan Erik Fransen, Anders Kvalvik, Marius Antonsen, Arild K. Aune, Per Egil Rødsjø, Silje Svenning. 2. rekke: Marit Winsjansen, Gro Vorpvik, Arnulv Bergstrøm, Jørund Grut. 3. rekke: Ellen Hårberg, Karin Bue, John Westvik. 4. rekke: Lise Husby, Didrik Frengen, Liv Seljestad, Kari Fosseng, John Magnus Aas, Edel Kroken, Alf Åge Toftner.
1. rekke: Gøran Dypvik, Ståle Bjørkvik, Evelyn T. M. Alm Larsen, Carina Walseth, Gunn-May Småvik, Arnt Egil Refsnes. 2. rekke: Edel Kroken Lillian Skarsaune, 3. rekke: Didrik Frengen, Arnulv Bergstrøm, Lise Husby, Gro Vorpvik. 4. rekke: Jørund Grut, Liv Seljestad, Kari Fosseng, John Magnus Aas, Ellen Hårberg, Marit Jansen.
1. rekke: Torstein Frengen, Torgeir Halten, Kenneth Skoglund, Steffen Rødsjø, Ingebrigt Rokkones, Jørgen Nordsether, Per Ole Hasselvold. 2. rekke: Tove Engvik, Marit Engvik, Marthe Olsen, Linda Torvik. 3. rekke: Edel Kroken, Didrik Frengen, Åshild Gillund, Anne Marthe Paulsen, Lise Husby. 4. rekke: Jørund Grut, Calle Hermstad, Liv Seljestad, Kari Fosseng, Arnulv Bergstrøm, John Magnus Aas, Marit Jansen, Gro Vorpvik.
1. rekke: Torkild Bredesen, Simon Andersen, Anita Dyrendalh, Ingunn Agneta Rabben, Line Sørgård, Linn Mari Rødsjø, Sindre Rødsjø, Morten Rødsjø. 2. rekke: Jon A. Westvik, Ronny Overland, Baard Skraastad, Lillian Skarsaune, Ellen Hårberg, Lise Husby, Anne Marte Paulsen. 3. rekke: Arnulv Bergstrøm, Edel Kroken, Liv Seljestad, Kari Fosseng, Didrik Frengen, John Magnus Aas, Jørund Grut.
1. rekke: Stig Rune Sollie, Heidi Kvithyll, Trond Arve Linmo, Rune Fiksdal, Jorunn Nordsether, Reidun Fiksdal, Eli Jeanette Holmen. 2. rekke: Karin Bue, Edel Kroken. 3. rekke: Arnulv Bergstrøm, Ronny Overland, Baard Skraastad, Marit Jansen. 4. rekke: Didrik Frengen, John Magnus Aas, Liv Seljestad, Øystein Bakken, Irene Rabben, Lise Husby.
1. rekke: Tonje Langeland, Camilla Turbekmo, Pabla A. Figueroa, May Lene Hjelde, Karin Frengen, David H.J. Alm Larsen, Geir Marvin Johansen, Inge Rødsjø, Kim Andre A. Rødsjø. 2. rekke: Jon Westvik, Silje Rødsjø, Maria H. Gjølgali. 3. rekke: Berit J. Aune, Anne Marte Paulsen, Petter Sletvold, Reidulf Wormdal. 4. rekke: Didrik Frengen, John Magnus Aas, Liv Seljestad, Øystein Bakken, Irene Rabben, Jørund Grut, Edel Kroken, Lise Husby.
1. rekke: Marshall Whiteway, Bjørnar Rødsjø, Lars Ivar Nordsether, Sindre Lillemo, Alfred Manalo Alforte, Asbjørn O Brandhaug, Thomas W. Kalland, Bartosz Tokstad, Martin Peter Viste. 2. rekke: Linn Refsnes, Inger Lise Sollie, Marthe Stormo, Trine Kvalvik, Oxana Chernyavskaya, Anita Dinesen, Wenche Fiksdal, Gry Carolin Hasselvold, Åse Kristin Johansen. 3. rekke: Berit Lyngseth, Mila M. Monsen, Lena Renate Hasselvold, Andreas Åsli. 4. rekke: Kåre Sætran, Elena Haarberg, Ingrid Bach, Maria H. Gjølgali. 5. rekke: John Magnus Aas, Didrik Frengen, Liv Seljestad, Berit J. Aune, Øystein Bakken, Jørund Grut, Lise Husby, Edel Kroken, Peter Sletvold.
1. rekke: Marcus Whiteway, Mats Kvalvik, Espen Rødsjø, Hjalmar Rødsjø, Frank Olav W. Kalland, Kent Roar Sørdahl, Tore Dyrendahl, Frank Bjørkvik. 2. rekke: Marthe Line Klefstad, Eli Merethe Moan, Elisabeth Hubakk Albert Alforte Manalo, Monica Fransen, Marit Aune, Anders Beversmark. 3. rekke: Ronny Overland, Milagros M. Monsen, Ingeborg Refsnes, Karin Bue. 4. rekke: Kåre Sætran, Anne Marte Paulsen, Marianne S. Johansen, Maria H. Gjølgali. 5. rekke: Arnulv Bergstrøm, John Magnus Aas, Liv Seljestad, Berit J. Aune, Øystein Bakken, Jon Westvik, Jørund Grut, Edel Kroken.
1. rekke: Rikke Christine Rødsjø, Ellen Marte Dahlen, Marita Therese Høgseth, Jimmy Bredesen, Stine Turbekmo, Marita Dypsland, Gry Jeanette Rødsjø, Ronja Vatn. 2. rekke: Marthe Beate Lind, Jon Westvik, Maria H. Gjølgali, Torbjørg Hubakk. 3. rekke: Kåre Sætran, Ingeborg Refsnes. 4. rekke: Didrik Frengen, John Magnus Aas, Berit J. Aune, Øystein Bakken, Marit Jansen, Jørund Grut.
1. rekke: Victor Winsjansen, Håkon Stjerne, Ørjan Stormo, Mansell Edward Whiteway, Nina Sagmyr, Geir Arne Brandhaug, Øystein Hubakk, Daniel Kjerpeseth, Tor Olav Buseth. 2. rekke: Gina Vatn, Silvia Rødsjø, Oda Kristine J. Vollan, Maren G. Vorpvik, Knut Andreas Nordsether, Erlend Rødsjø, Arne Fredrik Lillemo, Astrid Bjørkvik. 3. rekke: Jørund Grut, Kåre Sætran, Arnulv Bergstrøm, Edel Kroken. 4. rekke: Andreas Åsli, Marthe Småvik. 5. rekke: John Magnus Aas, Marit Jansen, Berit J. Aune, Øystein Bakken, Torbjørg Hubakk, Karin Bue, Ingeborg Refsnes.
1. rekke: Bjørn Vegard Stormo, Simon Nesset, Bjørn Erling Pedersen, Håvard Berget, Håvard Beversmark, Ole Emil Enebakk, Jonas Hagen. 2. rekke: Rainer Remso, Kristoffer B. Normann, Kristin Skoglund, Espen Dinesen, Lene Moe, Hanne Van Hooft, Malin Lillemo. 3. rekke: Jørund Grut, Edel Kroken. 4. rekke: Ingrid Bach, Marthe Småvik. 5. rekke: John Magnus Aas, Andreas Åsli, Berit J. Aune, Marit Jansen, Maria H. Gjølgali, Arnulv Bergstrøm, Ingeborg Refsnes.
1. rekke: Håkon Steen, Jens G. Vorpvik, Marius Småvik, Andreas Fenstad, Hege T. Dypvik, Tarjei Ofstad. 2. rekke: Joacim Steen, Bendik Andre Stormo, Maurice Y. Whiteway, Sebastian Mælan, Anne Veronika Rødsjø, Jim Terje K. Aune. 3. rekke: Jørund Grut, Marthe Beate Lind. 4. rekke: Kåre Sætran, Tommy Langtinn. 5. rekke: John Magnus Aas, Andreas Åsli, Berit J. Aune, Marit Jansen, Maria H. Gjølgali, Arnulv Bergstrøm, Anne Marte Paulsen.
1. rekke: Kine Nesset Kristiansen, Tord Emil Langeland, Kenneth Moe, Asle Lajos Moholt, Rakel Nesset Rønning, Cato Slotten, Nadja Tokstad. 2. rekke: Daniel Fenstad, Leif Henry Henriksen, Amanda Husby, Marte Jansen. 3. rekke: Andrea Enebakk, Stein Atle Enebakk. 4. rekke: Kåre Sætran, Berit Lyngseth, Minda Manvik, Irene Rabben. 4. rekke: Arnulv Bergstrøm, Jørund Grut, Maria H. Gjølgali, Sissel Blix Aaknes, Marit Jansen, Berit Jøssing, Anne Marte Paulsen, Marthe Beate Lind, John Magnus Aas.
1. rekke: Fredrik Lillemo, Trine Pedersen, Øystein Strand Rødsjø, Line Sagmyr, Krister Rene Stiklestad. 2. rekke: Einar Olai Dahlen, Arild Dyrendahl, Erik Enebakk, Pia Langeland. 3. rekke: Hanna Jøssing Aune, Ole Alfred Bjørkvik. 4. rekke: Marthe Beate Lind, John Magnus Aas, Kåre Sætran, Ingeborg Refsnes. 5. rekke: Karin Marlene Bue, Jørund Grut, Maria H. Gjølgali, Sissel Blix Aakvik, Marit Jansen, Berit Jøssing, Anne Marte Paulsen, Joar Susegg.
1. rekke: Gøran Nysæter, Niklas Pettersen, Arne Pieter Rødsjø, Kristian Kiran Sagmyr, Anne Signe Skomsvold, Anders Småvik, Silje Steen, Kim Roger Bjørgen Sørensen. 2. rekke: Magnus Jansen, Lena Rossvoll Larsen, Kjersti Bach Moholt, Janicke Myran. 3. rekke: Kaja Jøssing Aune, Kristian Løvland Haug, Adrian Kristoffer, Henriksen, Stine Husby. 4. rekke: Marthe Beate Lind, John Magnus Aas, Kåre Sætran, Ingeborg Refsnes. 5. rekke: Karin Marlene Bue, Arnulv Bergstrøm, Jørund Grut, Anne Grethe Lillemo, Irene Rabben, Sissel Blix Aaknes, Marit Jansen, Berit Jøssing, Anne Marte Paulsen, Joar Susegg.
1. rekke: Henrik Lillemo, Ole Gunnar Moholt, Ådne Bach Moholt, Anniken Engan Myhre, Jim Olav Myran, Ronja Enebakk Mælan, Sivert Rødsjø, Sander Svenning, Linn Charlotte Sætran, Aleksander Haugen. 2. rekke: Kristin Hubakk, Jan Even Johansen, Victoria Hagen Kiran, Silje Nesset Kristiansen. 3. rekke: Erlend Aune, Kjersti Jacobsen Aune, Håkon Bjørkvik, Kim Adrian Govasli. 4. rekke: Ingeborg Refsnes, Joar Susegg, Kåre Sætran, John Magnus Aas. 5. rekke: Arnulv Bergstrøm, Jørund Grut, Berit Jøssing, Sissel Blix Aaknes, Marit Jansen, Tommy Langtinn, Anne Grethe Lillemo, Marthe Beate Lind, Anne Marte Paulsen.
1. rekke: Brage Jøssing Aune, Hanne Bugten Aune, June Jacobsen Aune, Wenche Bugten Aune, Lotte Bromstad, Karoline Gjølgali, Krister Johannesen, Mali Aleksandra Solum og Vegard Vatn. 2. rekke: Lisbeth Øvergård, Anne Grethe Moholt Lillemo. 3. rekke: Jørund Grut, Tommy Langtinn, Berit Jøssing, Marit Jansen, Reidun Susanne D. Momyr, Anne Marte Paulsen, Irene Ersøybakk Rabben, Lillian Skarsaune Stoum, Kåre Sætran.
1. rekke: Ingvild Jansen, Martine Lian, Bjørn Tore Moholt, Sigve Bach Moholt, Ida Enebakk Mælan, Siri Enebakk Mælan, Lukas Rønning. 2. rekke: Andres Jacobsen Aune, Ola Stjern Husby. 3. rekke: Berit Jøssing, Tommy Langtinn, Marit Jansen, Maria Husby Gjølgali, Anne Grethe Moholt Lillemo, Anne Marte Paulsen, Ingeborg Refsnes, Kåre Sætran
1. rekke: Atle Enebakk, Stian Mælan Fenstad, Hanne Fiksdal, Ragnhild C. Hagen, Jonas Aleksander Hansen, Thomas Johannesen, ? ? Larsen, ???, Emma Refsnes Prytz. 2. rekke: Simen Aune, Veronica Engvik, Jarle Christian Lagaard Dahlberg, Stine Dahlen. 3. rekke: Berit Jøssing, Tommy Langtinn, Marit Jansen, Maria Husby Gjølgali, Anne Grethe Moholt Lillemo, Anne Marte Paulsen, Ingeborg Refsnes, Kåre Sætran.
1. rekke: Helene Gjølgali, Amalie Husby, Helene Hauge Kiran, Julie Hauge Kiran, Tina Langeland, Linda Lillemo, Ola Refsnes Løvseth, Emily Ann Monsen, Håvard Refsnes Prytz, Benjamin Sætran, Marie Wangsmo. 2. rekke: Maila Jane Fedelino Alforte, Kristin Malene Knarbakk Bjørkvik, Rakel Marie Brandvik, Rune Bromstad. 3. rekke: Maria Husby Gjølgali, Jørund Grut, Berit Jøssing, Tommy Langtinn, Anne Grethe Moholt Lillemo, Anne Marte Paulsen, Ingeborg Refsnes, Lillian Skarsaune Stoum, Kåre Sætran, Lisbeth Øvergård.
1. rekke: Ina Breimo, Ole Elias Hansen, Edvard Husby, Snorre Husby, Jemimah Martina Kakayi, Emma Lian, Knut Egil Mælan, Kevin Naguera da Cruz, Aron Remso. 2. rekke: Veronika Aune, Berit Jøssing, Tommy Langtinn, Jørund Grut, Ingeborg Refsnes, Lillian Skarsaune Stoum, Kåre Sætran, Lisbeth Øvergård.

Del:

Share on facebook
Share on email
error: Content is protected !!